Yangın Merdiveni Satışı

heading

Yangın konusu son derece ciddi ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu sorun, birçok kişinin başına gelmiş ve gelmeye de devam etmektedir. Yangın ile ilgili en önemli nokta, hızla yayılan bu felaketten hemen uzaklaşmaktır. Yangın merdivenleri bu uzaklaşmanın hızlı bir şekilde olmasını sağlamaktadır.

Ülkemizde gerçekleşen nüfus arştı ile devasa binalar yapılmakta ve her dönem bu binalara yenileri eklenmektedir. Bu artışla birlikte “yangın merdiveni satışı” yapan firma sayısı da artmaktadır çünkü yangın merdiveni, belirli yüksekliğe sahip her binada bulunmak zorundadır.

Yangın merdiveni, genellikle binaların dış kısmında yer almaktadır. Binaların çiziminin hemen ardından projelendirilen yangın merdiveninin bu proje konusunda “yangın merdiveni satışı” yapan firmalar destek sunmaktadır. Doğru proje çizimi olmadan binalara yapım ruhsatı kesinlikle verilmemektedir.

Yangın merdiveni satışı” yapan firmalar genellikle şehirlerin ya da ilçelerin sanayi bölgelerinde yer almaktadır. Bu firmalar, çizilen projeye uygun üretim gerçekleştirmeye devam etmektedir. Teknolojik gelişmelerin yansıdığı yangın merdiveni sektöründe üretim eskiye göre daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yangın merdiveni satışı” yapan firmalar, Z tipi yangın merdiveni ve dairesel yangın merdiveni üretimi gerçekleştirmektedir. Bu hizmetten kamu binaları, okullar, oteller, yurtlar, hastaneler, iş merkezleri, fabrikalar başta olmak üzere belirli yüksekliğe sahip olan konutlar da faydalanmaktadır.

Yangın merdiveni satışı” yapan firmalar çelik ya da mermerden üretim gerçekleştirmektedir. Yangın merdiveninin yanı sıra korunaklar da bu firmalar tarafından projeye uygun bir şekilde üretilmektedir. Bu konuda önemli olan nokta, onaylanan projeye uygun üretim yapmaktır.

Yangın merdiveni satışı” yapan firmaları değerlendirirken malzeme kalitesi, işçilik, montaj ve müşteri memnuniyeti ilkeleri göz önünde bulundurulmalıdır. Tüm bu etkenlere dikkat edilmesi durumunda alınan yangın merdiveni hizmeti verimli olacak ve uzun süre dayanıklı olacaktır.

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD

SATIŞ        Veli KARABOĞA

TLF              0216 641 50 84

Gsm          0532 711 74 23

Gsm          0532 703 75 09

FAX           0216 641 50 84

Adres        Hamidiye Mah. Güler. No: B4 Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ.